Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Gold toned Casio watches

Złoty zegarek Casio - od dawna popularny element kolekcji Casio, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Casio wypuściło już kilka złotych modeli, które można znaleźć między innymi w kolekcji Vintage. Tutaj oczywiście nie każdy złoty zegarek jest taki sam. Na przykład masz złote zegarki damskie Vintage Mini, które są bardzo dobre i idealne na nieco szczuplejszy nadgarstek. Jeśli szukasz czegoś bardziej ekscytującego, dobrym rozwiązaniem jest Vintage Edgy. Ten zegarek z kwadratową kopertą jest nieco większy, a przez to nieco mocniejszy (ale nadal stylowy). Jeśli kompletny złoty zegarek Casio jest dla Ciebie zbyt ekstremalny, możesz również wybrać złotą kopertę z czarnym paskiem. Albo na odwrót, złoty pasek z czarną kopertą. Analogowy lub cyfrowy złoty zegarek Casio jest dostępny w kilku wariantach.

19 produktuów

Szeroka oferta złotych zegarków Casio

Szeroka oferta złotych zegarków Casio może nieco utrudnić wybór, ale miłą dodatkową zaletą jest to, że duża część zegarków jest bardzo przystępna cenowo. Ułatwia to od czasu do czasu rozszerzanie swojej kolekcji. A wysokiej jakości materiały, innowacyjna funkcjonalność i stylowe wzornictwo gwarantują, że będziesz cieszyć się zakupem przez lata!

Kup złoty zegarek Casio online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klietna i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.