Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Casio zegarki

Casio Vintage zegarki

Poznaj charakterystyczne wzory zegarków z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych dzięki Casio Vintage. Te bardzo popularne zegarki przekładają projekty i rewolucyjne techniki z przeszłości na teraźniejszość. Od pierwszego zegarka LCD z automatycznym kalendarzem po zegarki z kalkulatorem z lat osiemdziesiątych – każdy wyjątkowy model znajdziesz w naszej kolekcji Casio Vintage. Czy cofniesz się w czasie z jednym z nich?

111 zegarki

Zakup zegarka Casio Vintage

Niezależnie od tego, czy szukasz zegarka Casio Vintage w kolorze złotym lub srebrnym, modelu cyfrowego lub analogowego, z okrągłą lub kwadratową tarczą, ze skórzanym lub metalowym paskiem – nasza oferta zegarków Casio Vintage jest tak szeroka, że znajdziesz idealny model na każde życzenie. Jeśli na przykład nic nie jest dla Ciebie wystarczająco oldschoolowe, istnieje szansa, że zegarek z cyfrowym kalkulatorem jest stworzony właśnie dla Ciebie. Jeśli jest to zbyt ekstremalne, ale nadal kochasz retro, idealne mogą się okazać modele Retro Mirror. Jeśli wolisz wąski model Casio Vintage, ponieważ masz cienki nadgarstek, to Vintage Mini jest dla Ciebie. Niezależnie od tego, który zegarek Casio Vintage wybierzesz, dobra jakość, do której przywykłeś z Casio i ponadczasowy design, sprawią, że będziesz cieszyć się zakupem przez bardzo długi czas.

Kup zegarek Casio Vintage online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz ready? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.