Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Casio zegarki

Casio Synchronizowane radiowo zegarki

Czy jesteś kimś, kto lubi podróżować po świecie? Czy zdarza się, że podróże służbowe zabierają Cię w różne strefy czasowe? Jeśli tak, po obejrzeniu i przeczytaniu o naszych zegarkach synchronizowanych radiowo Casio Radio Controlled prawdopodobnie nigdy nie będziesz chciał nosić niczego innego. Ich zaletą jest to, że po jednokrotnym ustawieniu godziny w lokalnej strefie czasowej, zawsze wskazują dokładnie właściwy czas, niezależnie od strefy czasowej, w której się znajdujesz. Przystosowują się nawet do czasu letniego i zimowego. Z zegarkiem Casio synchronizowanym radiowo możesz podróżować naprawdę beztrosko.

48 zegarki

Zakup synchronizowanego radiowo zegarka Casio

Ale jak to możliwe, że zegarek synchronizowany radiowo zawsze tak idealnie pokazuje czas? Dzieje się tak, ponieważ czas jest  wyznaczany przez zegar atomowy, który wysyła sygnały radiowe i ma późni się zaledwie jedną sekundę na milion lat. Dla porównania – zegarek kwarcowy ma niedokładność kilku sekund w miesiącu. Dlatego też zegar atomowy nie bez powodu jest najdokładniejszym zegarem na świecie.
W naszej kolekcji mamy zegarki Casio synchronizowane radiowo dla kobiet i dla mężczyzn. Ogólnie rzecz biorąc, modele te są potężniejsze, ale mniejsze z nich nadal nadają się na kobiecy nadgarstek. Niezależnie od tego, czy szukasz modelu analogowego lub cyfrowego, plastikowego czy stalowego paska do zegarka - każda opcja jest możliwa. Który stanie się Twoim ulubieńcem?

Kup synchronizowany radiowo zegarek Casio online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.