Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Silver toned Casio watches

35 zegarki

Marka Casio produkuje stylowe męskie i damskie zegarki od lat 70  i znana jest z innowacji i techniki. Najbardziej znaną innowacją jest znany zegarek z kalkulatorem. Nadal mamy ten zegarek w kolorze srebrnym. To nie jedyny srebrny model Casio w naszej kolekcji. Jeśli na przykład lubisz srebrne zegarki retro, warto rozważyć Casio Retro. Ten model jest dostępny w różnych wersjach. Ten srebrny zegarek Casio można łączyć z czarną tarczą, ale można też wybrać bardziej efektowny model z tarczą z nadryukiem moro. Model Vintage Round jest również dostępny w kolorze srebrnym. Ten model Casio jest cieńszy niż model Retro i dlatego nadaje się na oficjalne okazje. Wreszcie, w naszej kolekcji znajduje się także srebrny model Casio Edifice - sportowy i wielofunkcyjny chronograf, który oferuje szeroki zakres funkcji.
Niezależnie od tego, czy wybierzesz model retro, czy nowoczesny, zegarek z dużą lub małą tarczą, zegarek analogowy lub cyfrowy - różnorodność modeli zapewnia, że ​​dla każdego znajdzie się pasujący srebrny zegarek Casio.

Kup srebrny zegarek Casio na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od zegarków, gdzie najcenniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.