Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Silver toned Casio watches

20 zegarki

Marka Casio produkuje stylowe męskie i damskie zegarki od lat 70  i znana jest z innowacji i techniki. Najbardziej znaną innowacją jest znany zegarek z kalkulatorem. Nadal mamy ten zegarek w kolorze srebrnym. To nie jedyny srebrny model Casio w naszej kolekcji. Jeśli na przykład lubisz srebrne zegarki retro, warto rozważyć Casio Retro. Ten model jest dostępny w różnych wersjach. Ten srebrny zegarek Casio można łączyć z czarną tarczą, ale można też wybrać bardziej efektowny model z tarczą z nadryukiem moro. Model Vintage Round jest również dostępny w kolorze srebrnym. Ten model Casio jest cieńszy niż model Retro i dlatego nadaje się na oficjalne okazje. Wreszcie, w naszej kolekcji znajduje się także srebrny model Casio Edifice - sportowy i wielofunkcyjny chronograf, który oferuje szeroki zakres funkcji.
Niezależnie od tego, czy wybierzesz model retro, czy nowoczesny, zegarek z dużą lub małą tarczą, zegarek analogowy lub cyfrowy - różnorodność modeli zapewnia, że ​​dla każdego znajdzie się pasujący srebrny zegarek Casio.

Kup srebrny zegarek Casio na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od zegarków, gdzie najcenniejsza jest wiedza i obsługa klienta. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego działu obsługi klienta czekają na Twój mail lub telefon.