Casio Kalkulator zegarki

Filozofia Casio obejmuje dwa słowa „zaangażowanie” i „kreatywność”. Firma lubi tworzyć produkty o innowacyjnych funkcjach, które mają wspierać ludzi w codziennym życiu. Marka stawia na oryginalne i użyteczne produkty. Doskonale odzwierciedlają to również zegarki z kalkulatorami firmy Casio. Znana innowacja marki, a wciąż bardzo popularna. Dostępne w różnych modelach, ale zawsze zgodne z oryginalnym projektem - zegarek (cyfrowy) połączony z kalkulatorem.
6 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Płeć
Cena
Średnica
Wodoodporność
Sortuj szkiełka
Type Band
Kolor zegarka
Kolor tarczy
Powrót Filtr
 

Kup zegarek z kalkulatorem Casio

W kolekcji zegarków Casio z kalkulatorem możesz wybierać spośród modeli w różnych kolorach. Na przykład możesz wybrać ponadczasowy kolor, taki jak srebrny lub czarny, ale dostępne są również bardziej efektowne kolory. Co powiesz na zegarek z kalkulatorem Casio w kolorze zielonym? Albo ciemnoczerwony? Te dwa ostatnie kolory są dostępne w modelu Vintage Edgy. Ten model jest tylko trochę mniejszy i dokładniejszy niż Databank Calculator, ale równie ładny. Jakie masz preferencje?

Kup zegarek Casio Calculator online na Masters In Time

Masters In Time to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.