Nasze linie telefoniczne są obecnie w trakcie konserwacji. Możesz się z nami skontaktować przez naszą stronę kontaktową. Dziękujemy za Twoją cierpliwość!

Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Casio Kalkulator zegarki

Filozofia Casio obejmuje dwa słowa „zaangażowanie” i „kreatywność”. Firma lubi tworzyć produkty o innowacyjnych funkcjach, które mają wspierać ludzi w codziennym życiu. Marka stawia na oryginalne i użyteczne produkty. Doskonale odzwierciedlają to również zegarki z kalkulatorami firmy Casio. Znana innowacja marki, a wciąż bardzo popularna. Dostępne w różnych modelach, ale zawsze zgodne z oryginalnym projektem - zegarek (cyfrowy) połączony z kalkulatorem.

Kup zegarek z kalkulatorem Casio

W kolekcji zegarków Casio z kalkulatorem możesz wybierać spośród modeli w różnych kolorach. Na przykład możesz wybrać ponadczasowy kolor, taki jak srebrny lub czarny, ale dostępne są również bardziej efektowne kolory. Co powiesz na zegarek z kalkulatorem Casio w kolorze zielonym? Albo ciemnoczerwony? Te dwa ostatnie kolory są dostępne w modelu Vintage Edgy. Ten model jest tylko trochę mniejszy i dokładniejszy niż Databank Calculator, ale równie ładny. Jakie masz preferencje?

Kup zegarek Casio Calculator online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.