Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Casio Cyfrowe zegarki

Dzięki cyfrowemu zegarkowi Casio masz nie tylko niezawodny zegarek na nadgarstku, mający wiele funkcji, takich jak stoper i datownik, ale także fajny dodatek, który możesz nosić przy każdej okazji. Ponadto wysokiej jakości materiały, takie jak stal chirurgiczna i odporne na zarysowania szkiełko mineralne, zapewniają, że zegarek cyfrowy Casio jest bardzo wytrzymały i może wytrzymać nie lada uderzenia. Dlatego też jego codzienne użytkowanie nie stanowi żadnego problemu.
Kolekcja cyfrowych zegarków Casio nigdy nie stoi w miejscu, marka przywiązuje dużą wagę do ulepszania i poszerzania swojej oferty. Na przykład możesz wybierać między modelami Casio Sports, World Timer, Retro Mirror, Classic lub Vintage Edgy - każdy z własną charakterystyką. Być może jeszcze bardziej wyjątkowy jest model Waveceptor. Jest to cyfrowy zegarek synchronizowany radiowo, który jest regularnie synchronizowany z najdokładniejszymi zegarami na świecie, zegarami atomowymi. Dzięki temu zawsze masz pewność, że Twój czas jest najdokładniejszy z możliwych.

142 zegarki

Cyfrowe zegarki Casio dla kobiet i mężczyzn

Cyfrowy zegarek Casio jest dostępny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Marka pomyślała nawet o najmłodszych - w naszej kolekcji można znaleźć również modele dziecięce. Niezależnie od tego, czy szukasz złotego zegarka retro, wodoodpornego zegarka sportowego z plastikowym paskiem, czy klasycznego modelu vintage ze skórzanym paskiem, wybór jest tak szeroki, że na pewno znajdziesz model, który spełni Twoje potrzeby.

Kup cyfrowy zegarek Casio online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl jest specjalistą od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza ekspercka są najważniejsze. Potrzebujesz porady? Pracownicy naszego Działu Obsługi czekają na Twój telefon lub mail.