Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Casio Bluetooth zegarki

Zegarki Casio Bluetooth łączą praktyczny design z technologią. Gwarantuje to, że zegarek Casio nie tylko wygląda fajnie, ale jest również super funkcjonalny. Możesz łatwo połączyć go ze smartfonem przez łącze Bluetooth i śledzić swoje kroki, ale także otrzymywać powiadomienia o połączeniu przychodzącym lub mailu. Jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem lub często wyjeżdżasz w podróże służbowe za granicę, zegarek Casio z Bluetooth jest również dla Ciebie idealny. Zegarek synchronizuje czas ze smartfona, więc zawsze dostosowuje się automatycznie do strefy czasowej. A jeśli zgubisz telefon, możesz go łatwo znaleźć za pomocą „wyszukiwarki telefonu”. Widzimy tylko zalety!

2 produktuów

Kup zegarek Casio z łączem Bluetooth

Casio ma w kolekcji kilka modeli wyposażonych w Bluetooth, w tym kilka modeli zegarków G-Shock i Baby-G. Pomimo posiadania wielu funkcji, na pewno nie brakuje im wyglądu. Jeśli więc szukasz zegarka Casio z łączem Bluetooth, oferujemy fajny zegarek G-Shock G-Squad w kolorze zielonym lub czarnym, ale także bardziej klasyczny model G-Shock G-Steel - to jedna z możliwości. Niezależnie od tego, czy wolisz ponadczasową czerń, czy efektowną neonową żółć, każdy znajdzie odpowiedni zegarek.

Kup zegarek Casio z łączem Bluetooth online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.