Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Casio Bluetooth zegarki

Zegarki Casio Bluetooth łączą praktyczny design z technologią. Gwarantuje to, że zegarek Casio nie tylko wygląda fajnie, ale jest również super funkcjonalny. Możesz łatwo połączyć go ze smartfonem przez łącze Bluetooth i śledzić swoje kroki, ale także otrzymywać powiadomienia o połączeniu przychodzącym lub mailu. Jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem lub często wyjeżdżasz w podróże służbowe za granicę, zegarek Casio z Bluetooth jest również dla Ciebie idealny. Zegarek synchronizuje czas ze smartfona, więc zawsze dostosowuje się automatycznie do strefy czasowej. A jeśli zgubisz telefon, możesz go łatwo znaleźć za pomocą „wyszukiwarki telefonu”. Widzimy tylko zalety!

6 produktuów

Kup zegarek Casio z łączem Bluetooth

Casio ma w kolekcji kilka modeli wyposażonych w Bluetooth, w tym kilka modeli zegarków G-Shock i Baby-G. Pomimo posiadania wielu funkcji, na pewno nie brakuje im wyglądu. Jeśli więc szukasz zegarka Casio z łączem Bluetooth, oferujemy fajny zegarek G-Shock G-Squad w kolorze zielonym lub czarnym, ale także bardziej klasyczny model G-Shock G-Steel - to jedna z możliwości. Niezależnie od tego, czy wolisz ponadczasową czerń, czy efektowną neonową żółć, każdy znajdzie odpowiedni zegarek.

Kup zegarek Casio z łączem Bluetooth online na Mastersintime.pl

Mastersintime.pl to specjalista online od markowych zegarków, gdzie obsługa klienta i wiedza są najważniejsze. Potrzebujesz rady? Pracownicy naszego Działu Obsługi Klienta czekają na Twój telefon lub mail.