POPULARNE MARKI
POPULARNE MARKI I-Z
POPULARNE TYPY ZEGARKÓW
Marki Projektantów
Marki
Rodzaje zegarków dla dzieci
Najczęściej sprzedawane baterie do zegarków
Najlepiej sprzedające się etui na zegarki
Vintage
Druga szansa
Wyszukiwarka prezentów
Wskazówki dotyczące prezentów
Opis produktu
Zegarek marki Casio Edifice ma stal chirurgiczna kopertę 39.5 mm średnicy i jest wyposażony w pasek z materiału stal chirurgiczna. Wewnątrz koperty jest mechanizm Casio i zegarek ma także szkiełko Pojedyncze szafirowe szkiełko anty-refleksyjne.
Zegarek jest wodoodporny do 10ATM. Oznacza to, że można w nim pływać. Zegarek ma 2-letnia gwarancja.
.
Specyfikacje
| Alternatywny numer produktu | EQB-1300D-5A |
| Średnica | 39.5 mm |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Gwarancja |
2-letnia gwarancja
Bezpłatnie 1 rok gwarancji na Mastersintime.pl |
Funkcje
| Czas | Godziny - Wskazówka analogowa |
| Kalendarz | Data - Okienko |
| Chronograf i timery | Stoper/Chronograf |
| Alarmy i powiadomienia | Alarm baterii |
| Marka | Casio Edifice |
| Kategoria | Bluetooth |
| Nazwa | EQB-1300 Series |
| Rok | 2026 Wiosna/Lato |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Swiss Made | Nie |
| Wodoodporność | 10 Bar (pływanie) |
| Kolor tarczy | Brąz |
| Kolory wskazówek (godz. min. sek.) | Srebrny, Srebrny, Srebrny |
| Kod koperty | EQB-1300 |
| Średnica | 39.5 mm |
| Grubość koperty | 9.4 mm |
| Tworzywo koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Materiał tyłu koperty | Stal nierdzewna |
| Tył koperty | Pokrywa ciśnieniowa |
| Sortuj szkiełka | Pojedyncze szafirowe szkiełko anty-refleksyjne |
| Korona | Koronka wyciągana |
| Funkcja ramki | Tachymetr |
| Część mechanizmu nr | 5758 ( Zobacz specyfikacje ) | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| Materiał Paska | Stal nierdzewna |
| Szerokość uchwytu | 20 mm |
| Szerokość między uchwytami | 20 mm |
| Kolor paska | Srebrny |
| Rodzaj zapięcia | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami |
| Kolor zapięcia zatrzaskowego | Srebrny |
| Rozmiar paska według HWG? | Tak |
| Typ mocowania | Kołki sprężyste |
| Mocowanie za pomocą prostego bolca | Tak |
| Pasuje na nadgarstek rozmiaru | 150 mm - 210 mm |
| Godziny | Wskazówka analogowa |
| Minuty | Wskazówka analogowa |
| Sekundy | Wskazówka analogowa |
| 24-h wskaźnik | Tarcza analogowa |
| Automatyczna regulacja czasu | Synchronizacja ze smartfonem |
| Ustawienie DST | Automatyczny (łącze ze smartfonem) |
| Data | Okienko |
| dzień tygodnia | Tarcza |
| Automatyczny kalendarz | Synchronizacja ze smartfonem |
| Wieczny kalendarz |
| Stoper/Chronograf | |
| Timer(y) | Odliczanie |
| Alarm baterii |
| Znajdź mój telefon |
| Bluetooth |
| Ładowanie słoneczne |
Mastersintime.pl wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy Twojej zgody.
Niezbędne pliki cookie i anonimowe statystyki są zawsze aktywne automatycznie; jeśli klikniesz "zaakceptuj wszystkie pliki cookie", zaakceptujesz również opcjonalne pliki cookie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać, które pliki cookie chcesz włączyć, kliknij "ustawienia plików cookie".
Ta witryna wykorzystuje różne rodzaje plików cookie. W przypadku niektórych typów potrzebujemy zgody użytkownika.