Breil zegarki

Breil zegarki

Breil to bardzo progresywna marka zegarków. Ponad 100-letni włoski producent wprowadził już w latach dziewięćdziesiątych modele zegarków unisex, które teraz nazwalibyśmy "zegarkiem boyfriend". Ale oczywiście zegarki Breil mają również osobne kolekcje damskieand męskie. Kampania ‘Nie dotykaj mojego Breila' jest jedną z najbardziej znanych kampanii reklamowych zegarków na świecie.

Meskie
0 zegarki
Sortuj według
Filtr Zamknięte
Powrót Filtr
 

Włoskie dziedzictwo od ponad 100 years

Niewielu osób wie, że firma zegarmistrzowska Breil powstała ponad sto lat temu. Historia zaczęła się, wtedy kiedy pewien włoski miłośnik zegarków, Innocente Binda, otworzył sklep z zegarkami w małym miasteczku niedaleko Mediolanu. Ze względu na wielki sukces Binda zdecydował się przenieść sklep do Mediolanu, europejskiej stolicy mody i wzornictwa. Sprytne posunięcie, ponieważ obecnie Breil należy do grupy Binda: największego włoskiego producenta zegarków i biżuterii.

DNA marki odzwierciedla jej wartości historyczne: odważne kształty, nowoczesne linie i atrakcyjny, silny i zmysłowy branding.

Zegarki unisex

W 1994 Breil wprowadził na rynek swój pierwszy zegarek "Manta": męski zegarek dla kobiet. Dzięki temu zegarkowi Breil chciał podkreślić, że mężczyźni i kobiety są równi. Nowoczesna wersja słynnego zegarka "Manta" jest dostępna do dziś zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

W ostatnich latach granica między męskością a kobiecością staje się bardziej widoczna w kolekcji zegarków Breil. Chociaż w kolekcji wciąż znajdują się zegarki unisex, widzimy również dość eleganckie i wyrafinowane damskie zegarki i odważne, duże męskie zegarki. Niezależnie od preferencji wszystkie zegarki Breil mają wyrafinowany, luksusowy wygląd i wykonane są z najlepszych materiałów.

 

Kup zegarek Breil online; z szybką dostawą

Złóż zamówienie przed 17.00 wybierając dostawę DHL-Express, a Twój zegarek zostanie dostarczony następnego dnia roboczego! Możesz także go osobiście odebrać w wybranym punkcie odbioru. Bezpłatna wysyłka zamówień powyżej 50 EUR.