Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Bezpieczne zamówienie: kupuj z ufnością

nagłówek strony informacyjnej
Zakupy w internecie (zakupy online) stają się coraz bardziej popularne. Łatwo, szybko i często taniej jest zamówić coś przez internet. Jednak ciągle jesteśmy przypominani o ryzyku. Hakerzy mogą przechwycić Twoje dane dotyczące płatności.

Mastersintime.pl gwarantuje bezpieczne środowisko zamówień internetowych


Mastersintime.pl współpracuje z Computop, jednym z wiodących dostawców usług płatniczych na świecie. Razem używamy technologii SSL (Secure Socket Layer), aby zabezpieczyć Twoje dane osobowe w momencie, gdy dokonujesz płatności. Jeśli używasz karty kredytowej, aby zapłacić za zamówienie, nie otrzymamy danych Twojej karty kredytowej. Tylko Computop otrzymuje te dane w celu realizacji płatności.

Nie tylko Twoje informacje dotyczące płatności są z nami bezpieczne. Gdy Twoje prywatne informacje są wymagane - na przykład Twój adres dostawy lub informacje podane podczas wypełniania formularza kontaktowego - będą chronione przez tę samą technologię SSL.

Obsługa Klienta

Kontact

Holland Watch Group B.V.
Willebrordusstraat 14
3037 TR, Rotterdam
Holandia

Telefon: +31 (0)85 489 20 10
E-mail: Kliknij tutaj

Informacja

Płatność
Wysyłka
Gwarancja
Bezpieczne zamówienie
Kontact
Pytania i odpowiedzi

Instrukcje

Jak złożyć zamówienie
Wyznacz rozmiar nadgastka