Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Niestety coś poszło nie tak

Wyprzedaż
Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239

Bezpieczne zamówienie: kupuj z ufnością

nagłówek strony informacyjnej
Zakupy w internecie (zakupy online) stają się coraz bardziej popularne. Łatwo, szybko i często taniej jest zamówić coś przez internet. Jednak ciągle jesteśmy przypominani o ryzyku. Hakerzy mogą przechwycić Twoje dane dotyczące płatności.

Mastersintime.pl gwarantuje bezpieczne środowisko zamówień internetowych


Mastersintime.pl współpracuje z Computop, jednym z wiodących dostawców usług płatniczych na świecie. Razem używamy technologii SSL (Secure Socket Layer), aby zabezpieczyć Twoje dane osobowe w momencie, gdy dokonujesz płatności. Jeśli używasz karty kredytowej, aby zapłacić za zamówienie, nie otrzymamy danych Twojej karty kredytowej. Tylko Computop otrzymuje te dane w celu realizacji płatności.

Nie tylko Twoje informacje dotyczące płatności są z nami bezpieczne. Gdy Twoje prywatne informacje są wymagane - na przykład Twój adres dostawy lub informacje podane podczas wypełniania formularza kontaktowego - będą chronione przez tę samą technologię SSL.

Obsługa Klienta

Kontact

Holland Watch Group B.V.
Willebrordusstraat 14
3037 TR, Rotterdam
Holandia

Telefon: +31 (0)85 489 20 10
E-mail: Kliknij tutaj

Informacja

Płatność
Wysyłka
Gwarancja
Bezpieczne zamówienie
Kontact
Pytania i odpowiedzi

Instrukcje

Jak złożyć zamówienie
Wyznacz rozmiar nadgastka