Mastersintime.pl używa plików cookie i podobnych technik, aby strona działała i oferowała bezpieczne środowisko podczas zakupów. Ponadto używamy plików cookie, aby Twoje zakupy były bardziej spersonalizowane. Dzięki nim, my i inne firmy, śledzimy Twoje zachowanie w internecie na naszej stronie, wyświetlamy reklamy dostosowane do Twoich preferencji i zbieramy informacje w celu optymalizacji naszej witryny. Więcej informacji?

Jeśli klikniesz „Zgadzam się” lub przejdziesz dalej zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Dla mężczyzn
Dla kobiet
Paski do zegarków
Nowy
Wyprzedaż
Paski do zegarków | Znajdź swój pasek do zegarka

Bezpłatna wysyłka zegarki ponad PLN 239
Bering zegarki

Bering Klasyczne zegarki

Zegarki Bering Classic łączą stal chirurgiczną z wyrazistym designem, co daje elegancki, nowoczesny wygląd. Zegarki Bering Classic są wykończone według najwyższych standardów, dopełniając elegancki, charakterystyczny wygląd marki.

38 zegarki

Kolekcja Bering Classis

Do zegarków z kolekcji Classic używane są tylko najwyższej jakości materiały, takie jak szczególnie twarde, krystalicznie czyste i odporne na zarysowania szafirowe szkiełka. W rezultacie czas na tego rodzaju szkiełkach zegarka nie pozostawia żadnych śladów. Zastosowana nierdzewna stal chirurgiczna gwarantuje efektowny wygląd. Chłód stali i czyste, przejrzyste linie zegarka BERING doskonale się uzupełniają. Koperta - polerowana lub szczotkowana - wykonana jest z czystej i wysokiej jakości stali chirurgcznej (316L), używanej w technologii medycznej.
Purystyczna stal chirurgiczna jest połączona w kolekcji zegarków CLASSIC z delikatnymi, wygodnymi paskami Milanese lub szlachetnymi bransoletami wykonanymi z najlepszej skóry cielęcej. Klasyczna elegancja łączy się z niezrównanym komfortem i zapewnia klasycznie elegancki wygląd BERING.